Magie Vědomého Uzdravení

uzdravte se za 21 dnů bez léků a lékaře

Čtete rádi?

Napsal jsem knihu. 25 let se zabývám léčením, uzdravováním a magií.

Některé z mých návodů, postupů a postřehů už jste nejspíš četli a spoustě z vás už pomohly.

V této knize (v elektronické podobě – takzvaný ebook) je obsažen výtah z mých zkušeností za čtvrt století studia a praxe.

Můj příběh

Posledních několik let se u mě začaly objevovat velmi nepříjemné problémy s klouby. Bolelo to jako čert a netušil jsem, co to je. Začalo to většinou zánětem na pravém palci u nohy, občas na levém. Někdy se zánět přesunul i na kotník u nohy. Bolest a citlivost vždy přetrvala několik dnů a intervaly se zkracovaly.

Zjistil jsem, že mám Dnu a že se podle lékařů nedá úplně vyléčit. Že je to na celý život a pořád už bude potřeba dodržovat speciální dietu a že ani ta zase tak moc nepomáhá.

V důsledku geneticky způsobené chyby v metabolismu purinů se v kloubních pouzdrech usazuje krystalizovaná kyselina močová. A kyselina močová, potvora jedna, má krystaly zrovna v podobě jehliček.

Dna, karikatura Jamese Gillraye z roku 1799

Dna, karikatura Jamese Gillraye z roku 1799

Umíte si představit, jak to bolí, když se do kloubu zabodávají tisíce malých ostrých jehliček?

Ale já jsem se vyléčil. Rozhodl jsem se, že názory lékařů se nenechám omezovat. Uzdravil jsem se a dokonce odstranil i údajně trvalé deformace kloubů – bez jakýchkoli potravinových doplňků nebo léků. A bez chirurgického zákroku.

Experiment se vydařil

První úspěšný experiment proběhl v dubnu roku 2014.

Mé jméno je Jan Čejka, narodil jsem se v roce 1971 a již čtvrt století se věnuji léčení a uzdravení, poznání těla i ducha a energií kolem nás.

Ukážu Vám, jak se uzdravit. Provedu Vás cestou nastartování samoléčících procesů ve Vašem těle.

Nabízím Vám vědecky ověřenou cestu k pozvednutí pochodně uzdravení a zahnání nemocí zpátky do lesa.

Vědecké bádání a výzkum je jednou z mých velkých vášní – zkoumám a bádám kudy chodím – jsem vědec celým svým srdcem a tuto cestu jsem sám na sobě vyzkoušel a ověřil její výsledky.

Už Vás nebaví udržování ve stavu pacientů pro účely statistik a plánované vytěžování čekáren praktických lékařů?

Hodnota knihy

Co přečtením knihy získáte?

Obecně může ušetřit třeba několik tisíc za rok. záleží na cenách léků a ošetření.

Cena za léky a zdravotní pomůcky není zanedbatelná. Jako by nestačilo, kolik je potřeba platit na povinné zdravotní pojištění, tyto další náklady mohou být třeba několik tisíc za každý rok. Čím dříve se uzdravíte, tím víc peněz získáte pro sebe 🙂

Přečtením knihy získáte jedinečné postupy a ušetříte spoustu peněz výměnou za zlomek ceny ve formě poplatku za knihu.

Pavla NovákováVelice děkuji Janu Čejkovi za možnost zúčastnit se převratného semináře Vědomé uzdravení. Tento seminář se objevil právě v době, kdy jsem věděla, že mé tělo je schopné se uzdravit samo, ale hledala jsem jak mu to mám říct. Co mám udělat pro to, aby tělo vědělo, že se má uzdravit. Mé tělo po tomto semináři zažívá nepopsatelné okamžiky, kdy je šťastné a vděčné, že mu věnuji tolik pozornosti, že je pro mě důležité. Práce s energiemi si mé tělo velice užívá a je více než spokojené. Vědomé uzdravení praktikuji každý den a komunikuji tak se svým tělem. Jsem velmi ráda, že jsem měla tuto příležitost objevit postup vědomého uzdravení a začít si tvořit svůj život v oblasti svého zdraví. Tento seminář doporučuji všem, pro které je zdraví důležité, ať už řeší nějaký aktuální zdravotní problém nebo preventivně chtějí mít své tělo v rovnováze a nemocím předejít. Vaše tělo Vám bude děkovat již v průběhu tohoto semináře. Sama jsem to zažila a nikdy předtím jsem si takové pocity nedokázala ani představit. Během semináře jsem měla také možnost získat nezaujatý pohled na příčinu mých zdravotních potíží díky Janince Čejkové, kdy jsme společně odhalily, co se za zdravotními potížemi skutečně skrývá a získala jsem důležité informace jak postupovat, abych samotnou příčinu potíží odstranila. Ještě jednou moc děkuji za další pozitivní změnu v mém životě a těším se na další setkání.

~ Pavla Nováková, radost-ze-zivota.com

Kaja HekrlovaVaše knížka je super. Doporučila jsem ji mamince, ta si ji okamžitě objednala, nahlédla jsem do ní a opravdu musím pochválit.
Máma potom říkala, že Vás zná a již nějakou dobu je u Vás zaregistrovaná a knížka ji velice potěšila.
Děkuji 🙂

~ Kája Hekrlová

Cena knihy

Osobně jsem tyto informace shromažďoval přes 25 let a pečlivě třídil, co funguje a kudy cesta nevede. To je spousta času a těžko se přepočítává na peníze.

Na 21 stranách formátu A4 v PDF (elektronická kniha) získáte koncentrovaný výtah z mých praxí ověřených, čtvrt století shromažďovaných, zkušeností. Nic víc. Žádný balast kolem. Jen funkční rady a postupy.

Knihu si můžete koupit za 490 Kč (nebo 17,90 EUR).

Pokud Vám kniha pomůže tak výrazným způsobem a vyvolá ve Vás takové nadšení, že Vám tato cena bude připadat vzhledem k hodnotě knihy nízká, rád přijmu jakýkoli další příspěvek jako dar.

A bude to fungovat?

Léčením a uzdravováním se zabývám již od roku 1987. Takže již přes čtvrt století si opakovaně ověřuji, že když chcete, dokážete cokoli. Důležité je vybrat si, jestli chcete a vědět jak na to.

Takže ANO. Pokud jste se rozhodli uzdravit, fungovat to bude. Pokud jste se rozhodli, uzdravíte se.

Kupte si knihu, nastartujete proces uzdravení a v průběhu následujících 3 týdnů z něho vytvoříte automatický proces.

Poznáte nové možnosti. Váš život již nikdy nebude jako dřív.

Čím dříve se rozhodnete, tím lépe pro Vás 🙂

100% garance kvality

Ručím Vám za to, že pokud se tak rozhodnete, tak se uzdravíte.

Pokud i přesto v průběhu 30 dnů od zakoupení zjistíte, že pro Vás kniha a členská sekce nejsou přínosem a že se touto cestou neuzdravíte, napište mi a vrátím Vám celou částku, kterou jste za knihu zaplatili.

To je super nabídka. Můžete tím jen získat.

Těším se na Vaše komentáře a dotazy v členské sekci.

podpis-modry-svetly-140px

Koupit knihu

Kontaktní údaje
Fakturační údaje
Vyberte si
490
Způsob platby

Zaplatím pomocí

Součet
0
Kliknutím na tlačítko níže souhlasíte s obchodními podmínkami.

Kdyby něco nevyšlo, napište mi nebo zavolejte a vyřešíme to jinak.
Přece si nenecháme zkazit náladu, že? 🙂

Komentáře

komentářů