Čakrové poradenství zdarma

Čakry jsou energetická centra v těle. Řídí distribuci energie a současně, kromě zdraví našich orgánů, mají vliv i na to, jak zvládáme různé životní situace. Jejich stav má velký vliv na naše zdraví.

Domluvil jsem s Fandou Čakrové poradenství pro Vás zdarma. Stačí si nachystat Vaše křestní jméno, datum narození, cca 8 minut Vašeho času a v některý čtvrtek mezi 18:00 a 18:40 zavolat na tohle speciální telefonní číslo. Je vyhrazeno pouze pro odběratele mých tipů a návodů.

Tak Fanda pozná, že voláte na mé doporučení a rád Vám poradí 🙂

728 525 558

volejte ve čtvrtek v čase mezi 18:00 a 18:40
Jak jistě, víte, tak lidé dnes žijí v určitém spěchu a z více jak 90 % se řídí tím, co si jim řeknou ostatní (rodiče, prarodiče, školka, škola, střední škola, vysoká škola, kamarádi, přátele, společnost jako taková – média) a málokdo se řídí podle svých pocitů či intuice. Toto Čakrové poradenství “spolupracuje” s Vyšším já klienta. Klient, sám cítí, že k němu přichází informace, se kterými bytostně souzní. O co tedy přesně jde???
Skrze křestní jméno a datum narození se na klienta napojím a pak mu sdělím, na které čakře má problém a co s tím může udělat, třeba jakou barvou může svůj stav podpořit či jakou činností.
Takže, na lidi nesahám a jen jim sděluji, jak si mohou pomoci sami. Téměř ve 100 % případech se stává, že lidé podvědomě už dávno barvu, kterou potřebují ke svému zharmonizování, už nějaký čas nevědomky používají a že sami vědí, co musí pro zlepšení svého stavu udělat a já jim to jen potvrzuji.
Při poradenství využívám znalosti z oblasti čaker, barevné terapie, čínské medicíny a své vlastní intuice a pocitů.Fanda Zeman

Komentáře

komentářů