Berou nám právo na zdraví?

Dnes se ke mě dostal další odkaz, tentokrát na článek Český režim v tichosti zakázal praktikování alternativní medicíny nelékaři, ta v ČR tedy končí.

Co si o tom myslíte? Podle mě alternativní medicína samozřejmě v ČR pojede dál. Stejně jako cokoli, co lidem pomáhá k životu a ke zdraví. Jde jen o to, jak svobodně se přitom budeme cítit.

Samozřejmě, že pro jakékoli totalitní vládnoucí režimy je o hodně výhodnější, když jsou lidé vystresovaní a ovladatelní. A ovladatelní určitě lidé jsou, pokud jsou nemocní a rozhodnutí o tom, jestli se vyléčí, závisí na úřadech. V tu chvíli by šlo o život a jinde by se neměli na koho obrátit.

Pokud chtějí úřady brát lidem to, co jim dává zdraví a život, jedná se o vlastizradu. Protože vlast jsme my. A kdo dostal od nás důvěru a jde proti nám, ten nás zradil.
Co dělat s vlastizrádci, kteří mají v rukou moc? Těžko říct. Velmi sympatická je mi v tuto chvíli myšlenka defenestrace, i když pevně doufám, že to půjde i jinak.

Do kategorie alternativní medicíny se dají z mého pohledu zařadit i tyto stránky a má kniha.
Doufám, že jen z mého pohledu. A stránky pojedou dál, než sebereme z rukou biče těm, kteří nám chtějí zdraví a život upírat. Nebo přijdou k rozumu a srdci, aby začali dělat práci, kterou dělat mají. Aby zastupovali nás a ne jen své zájmy a touhu po moci.

Komentáře

komentářů